Letecky rychlé novinky 

Odkud vlastně pochází whisky?

 To bychom taky rádi věděli… Irové i Skoti vám budou přísahat na holé pupky, že oblíbený destilát kdysi vynalezli jejich předci. O původu samozřejmě kolují spousty legend, v nichž nechybí Vikingové ani svatý Patrik. 

Máte rádi barevné bonbony M&M’s?

Možná vás překvapí, že vznikly již v době druhé světové války a prvním velkým odběratelem se stala právě americká armáda. A důvod? Američtí vojáci milovali čokoládu a toto byl způsob, jak mít oblíbenou pochoutku po ruce i v tropických teplotách. O pár let později vznikl legendární slogan „Roztají až v tvých ústech, ne v rukou“.

Kde číhá největší Krteček

Lahodné želatinové fazolky s těmi nejúžasnějšími příchutěmi z celého světa. Vedle rozmanitých druhů šťavnatého ovoce si můžete vychutnat i populární slaný karamel, Pina Coladu, cukrovou vatu, Colu či karamelový popcorn. Z neskutečně široké nabídky si rozhodně vyberete. Jestli patříte k fanouškům barevných Jelly Beans, jistě vás potěší, že si je nově můžete vychutnat v prodejně Aelia Duty Free Walk-Through na Terminálu 1.

Krásné Vánoce

Přejeme vám, ať jsou vaše Vánoce plné radosti, pohody, lásky a spokojenosti. Prožijte krásné svátky po boku lidí, které máte ze všech nejraději.
To vám z celého srdce přeje tým Aelia Duty Free Praha.

V čem je duty free nákup výhodnější

 Letíte-li do zemí mimo Evropskou unii, neplatíte za svůj nákup v Duty Free Shopu žádné clo. Výhodnější ceny vás čekají třeba při cestách na Kanáry a Maledivy, do Egypta, Tunisu a Norska a nově také do Velké Británie. A do spousty dalších zemí.

Kde číhá největší Krteček

Říká se, že Zdeněk Miler svou legendární postavičku Krtečka vymyslel poté, co zakopl o krtinec.Ať už to tak bylo, nebo ne, výtvarník nejspíš ani zdaleka netušil, že stvořil fenomén. První díl krtkových příhod v roce 1957 dostal název Jak krtek ke kalhotkám přišel. Vy si proobrovského plyšového krtka můžete přijít do naší prodejny Walk Through .