Aelia Duty Free,
součást rodiny Lagardère Travel Retail

Prodejní sít Aelia Duty Free je součástí skupiny Lagardère, přesněji řečeno její divize Lagardère Travel Retail. Světový lídr na poli cestovního maloobchodu působí již 170 let. V roce 1852 otevřel první knihkupectví na pařížském vlakovém nádraží a od té doby sbírá zkušenosti a naslouchá přáním zákazníků, aby pro ně bylo cestování nezapomenutelné.

Díky mnohaletému působení na poli cestovního maloobchodu už Lagardère dobře ví, co nabídnout zákazníkům, pronajímatelům i značkám pro dokonalý nákupní zážitek. Lagardère Travel Retail dnes provozuje téměř 5000 prodejen v oblasti Travel Essentials, Duty Free a Food Services na letištích, nádražích a dalších místech ve 39 zemích.

Travel Essentials

Prodejny s cestovními nezbytnostmi se postarají o to, aby byla každá vaše cesta příjemným zážitkem. Zastavte se v našich obchodech Relay, Hubiz nebo 1 minute a zajistěte si před cestou něco pěkného ke čtení či drobné občerstvení.

Food Services

Vaše cesty mohou být nezapomenutelné i díky bohaté nabídce kvalitního jídla a pití. Vychutnejte si u nás vynikající kávu, která vás nabije energií, dopřejte si lahodné francouzské pečivo, nebo utište svůj hlad čerstvě připravenou obloženou bagetou.

Duty Free and Fashion

Čekání na odlet na pražském či ostravském letišti můžete strávit příjemnými nákupy za výhodné ceny. Rozmanité prodejny s parfémy a kosmetikou, módou, cukrovinkami i kvalitními lihovinami pro vás mají vždy připravené neodolatelné akce.

Lagardère Travel Retail v celosvětových číslech

Lagardère Travel Retail v České republice

Děláme všechno pro to, aby každodenní cesty našich zákazníků byly co nejpříjemnější. Díky bohaté síti prodejen Lagardère Travel Retail si cestování zamilujete i vy. Je libo malá svačinka, dobrá káva, denní tisk či kniha oblíbeného autora? Stavte se v našich prodejnách Travel Essentials nebo Food Services. Láká vás nový parfém, zapomněli jste si do kufru přibalit denní krém, nebo toužíte omrknout kabelky od předních světových návrhářů? Navštivte obrovskou prodejní plochu Aelia Duty Free na pražském, nebo ostravském letišti. Těšíme se na vás.

Máte zájem o spolupráci?
Napište nám!